czwartek, 9 lutego 2012

Bergepanzer Hetzer - KGN (???)

Witam

Dzisiaj kilka fotek pierwszego pojazdu jaki sklejam do moich nowo powstających sił do gry Kampfgruppe Normandy. Znaki zapytania w tytule są jednak nieprzypadkowo z racji tego, że jest to model pojazdu wsparcia technicznego, ale niestety wczesnej produkcji. Zastanawiam się dlatego też czy będzie on przydatny do gier, czy nie będzie za bardzo kuł w oczy itp. Mnie osobiście raczej to nie powinno przeszkadzać, ale nie wiem jak zareagują przeciwnicy na lekką 'niehistoryczność'. Fotki przedstawiają nieskończony jeszcze pojazd - wanna, kadłub i plandeka są niesklejone jak na razie. Do tego dojdą jeszcze gąsienice oczywiście. Jaka miałaby być rola pojazdu w mojej Kampgruppe jeszcze nie wiem - albo jako wóz techniczny (czym jest) albo jako wóz zaopatrzeniowy. Się zobaczy :) Na dzisiaj to tyle.
Pozdrawiam
Thomas

niedziela, 5 lutego 2012

USMC MOPP - WIP cz.5

Witam

Dzisiaj kilka zdjęć prawie skończonych marines w kombinezonach chemicznych. Prawie ponieważ do skończenia zostały jedynie podstawki; same figurki pomalowane są już w 100%. Na zdjęciach pomalowane są 3 fireteamy plus platoon i squad hq. Poniżej fotki omawianych elementów:


 Do pomalowania zostały mi jeszcze bronie wsparcia przeciwpancernego oraz snajperzy, ale to już praca na później. Teraz nadszedł czas na figurki i modele do KGN.

Na dzisiaj to tyle.

pozdrawiam
Thomas