piątek, 22 maja 2009

Budujemy nowy dom... cz.5Witam.

Dzisiaj postanowiłem dokończyć zabudowania, które przedstawiałem we wcześniejszych postach. Domki zostały dzisiaj teoretycznie dopieszczone prawie, że do końca. Wymalowałem miejsca gdzie miały znajdować się gołe cegły, pomalowałem kopułę mini meczetu, itp. Oczywiście aura sprawiła mi zajebistą niespodziankę w postaci deszczu, więc dalsza praca została zatrzymana. Miałem nadzieję, dorobić jeszcze dzisiaj kilka murków, ale niestety deszcz skutecznie uniemożliwił mi to na świeżym powietrzu, a w domu mam inne rzeczy do robienia. Nic to. Jutro w pracy w wolnej chwili styrodur i nóż pójda w ruch. Tymczasem kilka fotek z dzisiejszej pracy:


Farba mająca imitować cegły jest chyba zbyt ciemna, lub domki zbyt jasne bo dość dziwnie kontrastują ze sobą oba kolory. Starałem się zrobić małe upiększenie cegieł, ale średnio to wyszło. Zdjęcia z komórki na dodatek nie dodają uroku.

Pozdro
T

4 komentarze:

Yori pisze...

Re-we-la-cja! Od dziś powinniśmy do Ciebie się zwracać per "Panie Inżynierze" :)

Budynki robią doskonałe wrażenie, szkoda, że mieszkamy w różnych miastach. Chętnie bym te domki wypróbował :)

czaki pisze...

Mnie też bardzo sie podobają. Poza właśnie tym kontrastem cegieł. Może powinieneś zrobić je bardziej piaskowe, żłótobrazowe, niż czerwone? Zdaje się, że z gliny w takim klimacie trudniej byłoby uzyskać własnie taki kolor, jaki zrobiłeś, a raczej zółtawy by wyszedł. Tak myślę. ;)
Ale całość i tak robi wrażenie Panie Inżynierze ;)

Thomas pisze...

Dzięki za dobre słowa! :)
Sęk w tym, że domki wcale nie mają takiego koloru jak na zdjęciach, tylko bardziej piaskowy :) Zdjęcia robiłem telefonem i dlatego tak bardzo widać ten kontrast. Dochodzi do tego brak szczegółów w tej jakości zdjęcia i samo oświetlenie, co przy pochmurnym dniu przekłada się właśnie na takie kolory. Jak tylko złapię słońce to strzelę lepsze fotki.

Pozdro
T

q.b. pisze...

Allah z Tobą ! :D pięknie rozwija się tenże projekt !!!