środa, 14 grudnia 2011

Elhiem'owe konwersje USMC - WIP

Czołem

 Jakiś czas temu zamówiłem sobie u Elhiema pełny squad z dowództwem, wsparciem ATGM i snajperów z mocnym postanowieniem przerobienia ich na, nazwijmy to, wczesnych USMC z kampanii w Iraku z 2003r. Jak wiadomo USMC biegali w kombinezonach przeciwchemicznych w razie ataku Saddama bronią chemiczną. Problem w tym, że figurki Elhiema nie miały ani kapturów ani toreb z maskami przeciwgazowymi. Trzeba było dorobić je z Green Stuffu. Po rozmowie z ziomkiem Bartkiem, który to przerobił już figurki Elhiema na USMC w MOPP'ach i obgadaniu taktyki działania, zabrałem się za konwersje. Poszło całkiem gładko, biorąc pod uwagę fakt, że bawiłem się GS'em pierwszy raz. Kaptury i maski zrobiłem w dwa wieczory i jestem nawet zadowolony z ich wyglądu. Poniżej fotki moich wypocin:


 Niestety kilka dni po nałożeniu podkładu na figurki Bartek poinformował mnie, że Elhiem zamierza wypuścić swoją linię figurek USMC właśnie w MOPP'ach... Ręce opadają... Mówi się trudno. Będę miał do zrobienia mniejsze zamówienie następnym razem. Ja swoich USMC już mam i jestem z nich dumny :]

Pozdro
Thomas

6 komentarzy:

The Angry Lurker pisze...

They do a lovely set of figures, very good converting skills....

Ray Rousell pisze...

They look excellent, very well done!! I don't think I'd have had the patience to do that.

Thomas pisze...

Thank you, but in the matter of fat it's rather small conversion ;)

Cheers

Fenris pisze...

Coś czuję że czas zamówić kilka modernowych figurek i skleić z nich niewielką dioramę. Mam nawet drobny pomysł, może w przyszłym roku doczeka się realizacji... Tymczasem obserwuję postęp Twoich prac.

Pozdrawiam i zapraszam do siebie - http://studio-bitewniakowe.blogspot.com/

1939 pisze...

Hej

bardzo fajnie wyszli :)
szkoda że to Marines :D

Yori pisze...

Bardzo udane konwersje!