niedziela, 1 stycznia 2012

Plany na 2k12

Witam

Wzorem innych zamierzam podzielić się swoimi planami na nadciągający rok AD 2012. Nowy rok upłynie mi głównie pod szyldem jeszcze świeżej gry ze stajni Warhammer Historicals - Kampfgruppe Normandy.


Kilkukrotnie rozmawiałem z bnk, pumbą i q.b. na temat tego systemu; miałem okazję zagrać dwukrotnie w szybkie normandzkie scenariusze i zdecydowałem, że najwyższa pora żeby samemu stworzyć jakieś siły do tej gierki. Jako, że posiadam już podręcznik zostały mi do zakupienia figurki oraz pojazdy. Przewertowałem podręcznik i wstępnie padło na stronę niemiecką, na piechotę Waffen SS i Wehrmacht. Poczyniłem już zamówienia figurek w sklepie Martola oraz częściowo od Elhiema, tak więc czekam teraz grzecznie na przesyłki. Co do pojazdów to muszę przejrzeć co już posiadam i będę mógł wykorzystać, a co będę musiał dokupić.

Co dalej? Zamierzam dalej ciągnąć temat współczesnego pola walki czyli dalsze mozolne uzupełnianie irackiej i amerykańskiej armii w nowe figurki i pojazdy. Przed świętami skończyłem pokazywane wcześniej dwa czołgi irackie. Amerykańscy USMC w kombinezonach chemicznych już czekają na malowanie, kilkanaście figurek irackiej armii czeka właściwie na wykończenie. Być może zdecyduję się też na rozpoczęcie tematu konfliktu w Afganistanie. Sporo figurek talibów już mam, do Brytyjczyków przymierzam się już od dłuższego czasu. Potrzebuję jedynie jakiegoś impulsu żeby temat rozpocząć. Może2012 okaże się na tyle owocny, że znajdzie się w Łodzi ktoś chętny do gry w FoF'a, KGN czy BKC/CWC. Skala 3mm i 20mm jest u mnie mile widziana :)


Ze strony imprez i spotkań wargamingowych szykuję się na pewno na Grenadiera i Pola Chwały. W międzyczasie liczę na wizytę ziomków z Wawy u mnie na kwadracie i być może sam pojawię się u nich z 'wizytacją' ;) Co z tego będzie? Czas pokaże.

Na koniec życzę wszystkim pomyślności i wszystkiego dobrego, samych szczęśliwych rzutów oraz rozwijania swojej pasji i hobby jakim jest wargaming. Powodzenia i oby 2k12 był po naszej myśli.

Pozdrawiam
Thomas

Brak komentarzy: