czwartek, 26 kwietnia 2012

Iraku cd...

Witam

Dzisiaj mała wrzutka tego co aktualnie mam na warsztacie. Są to mianowicie kolejne 2 T-72, 2 BM-21 Grad, które mają służy bardziej za markery niż brać udział w grze oraz 4 kolejne technicale wraz z działkiem p.lot, które pokazywałem nieco wcześniej. Dzisiaj technicale otrzymały kolor, a pancerka i artyleria lakier. Część z pojazdów jest już po niewielkim brudzeniu zaciekami rdzy. Chyba trochę przesadziłem z obiciami, ale miejmy nadzieję, że po nałożeniu washa i antishine'u będą wyglądać nieco lepiej :) Oto fotki:

Grady stoją na razie bez kół i z odłączonymi wyrzutniami. Wyrzutnie potraktowałem pigmentem 'zaczerniając' prowadnice.

Czołgi są tym razem bez zewnętrznych zbiorników paliwa ponieważ złożone są z uszkodzonych modeli. Brakuje mi też km'ów, ale może uda mi się coś na ten temat poradzić, chyba że ktoś ma odstąpić jakieś 2szt :P


Technicale na razie bez lakieru i jeszcze przed obiciami. Wymyśliłem sobie, że na ciemniejszych pojazdach zrobię brudzenie z aero jakimś jasnym kolorem. Na tym jasnym będzie brudzenie washem olejnym jak zwykle. Na dzisiaj to tyle.

Pozdro
Thomas

3 komentarze:

Gowan James Ditchburn pisze...

really nice so far. who makes the T-72's ? as I need to find some

Thomas pisze...

T72 is Amercom/Altaya kind diecast. These models are without external fueltanks and turret mg's but normaly they have both.

Anonimowy pisze...

Świetne , fajnie robisz obicia :)
sprawdzę czy mam na stanie jakieś dszki