piątek, 23 marca 2012

USMC MOPP Suits, Insurgent's & T-55

Witam

Dzisiaj spora wrzuta zdjęć figurek i modeli, które ostatnio dziergałem w wolnym czasie. Na początek idzie zapowiadany wcześniej drugi oddział USMC w kombinezonach przeciwchemicznych. Wcześniej wrzuciłem fotki figurek jeszcze w stanie WIP, teraz już skończone na tip-top. Oto zdjęcia:


Pierwsza drużyna ogniowa:

Druga drużyna ogniowa: Trzecia drużyna ogniowa (ciężka; M249 zmieniony na M240):Sekcja strzelców wyborowych (Designated Marksmen's DMR):


Drużyna snajperska w strojach ghillie:Kolejnym mały projektem było dorobienie do mojej grupy rebeliantów obsługantów karabinów maszynowych jako, że zestawy Caesara nie mają zbyt dużej ilości takich figurek. Na pomoc przyszły 2 zestawy Elhiema z obsługantami ckm'ów. Oto fotki:


Pierwsza ekipa w białych arafatkach/bandanach:Druga ekipa w czerwonych arafatkach/bandanach:
Zdjęcie rodzinne:
... i samotny rebeliant (figurka Caesara, którą testowo skonwertowałem):
Teraz przyszła kolej na pojazdy. Dwa Type59/T-55, których fotki WIP wrzucałem w poprzednich postach teraz skończone w 100%. Jestem naprawdę zadowolony z ich wyglądu. Pierwszy raz użyłem washa Rust Streaks od AK Interactive i zrobiłem obicia gąbeczką. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Na koniec delikatny wash olejny i efekt widoczny jest na zdjęciach:I na koniec zdjęcie 'rodzinne' moich ciężkich pojazdów:

4x Type59 i 1x T-55

3x T-72

1x AMX-30b

Fotka 'rodzinna"


Zapraszam do komentowania i oceniania :)

Na dzisiaj to tyle.
Pozdrawiam
Thomas

2 komentarze:

Jarek pisze...

Zaje k...a biste!! I tyle tylko mogę powiedzieć :) No może jeszcze, że też chcę takie.

Gowan James Ditchburn pisze...

very nice. the whole lot is coming together nicely