poniedziałek, 1 września 2008

Kolejne modele

Siemanko.
Przed chwilką skończyłem ciężarówki ZIS i T-34 krótkolufowe, więc teoretycznie Rosję mam zrobioną na Pola Chwały, i gotową do gry. W najbliższych dniach, będę się starał pomalować Stugi i motocykle BMW przeznaczone na pustynię, czyli w koszulkach wyjazdowych - Afrika Korps. Pz. III i IV oba dłuolufowe, też prawdopodobnie pomaluję jak będę miał więcej czasu po malowaniu Ju-52. Po 3 pojazdy z pancerki niemieckiej przeznaczyłem na zaczątek Afrika Korps, więc i tą jednostkę zasilą niedługo pojazdy ciężkie.
Rozumiem, że zdjęciami nikt nie jest zainteresowany, jako że nikt nic nie napisał, że chce je obejrzeć. Jak sobie życzycie, zmuszać was nie mam zamiaru
Ok, śmigam teraz zaliczyć jedno lub dwa zadania wCombat Flight Simulator 3 i zabieram się za tłumaczenie zasad do Scramble!

MAŁY UPDATE

Stug'i są już gotowe
12szt na Europę + 3szt w malowaniu Afrika Korps. Wyszły prawie, że idealnie. No to teraz już tylko Ju-52 i motocykle BMW.

Pozdro
Thomas

3 komentarze:

Jarek pisze...

Jako jak do tej pory jedyny komentator twojego bloga , mam prawo domagać się zdjęć :)
Więc się domagam i to stanowczo!
Zwłaszcza, ze celu dalszego komentowania musiałem przejść proces odzyskiwania hasła!

Thomas pisze...

Hyhy, spoko wodzu, a powiedz mi jeszcze jakich to zdjęć Szanowny Pan się domaga? :D Konkretnie coś Cię interesuje, czy ogólnie?

Pozdro
T

Jarek pisze...

Jestem wzrokowcem, oczekuję zdjęć gotowych modeli ale też mogą być vip-y.