środa, 11 marca 2009

FotkiSiemka.
Dzisiaj wrzucam obiecane wcześniej zdjęcia. Na pierwszy ogień idą fotki 3-kolorowego kamuflażu NATO. Na zdjęciach są czołgi M60A3 Patton i piechota w tym właśnie malowaniu i przygotowana do malowania.Kolejne fotki przedstawiają Ferdynandy w 3 malowaniach (dwa z nich we wcześniejszym poście, więc można sobie porównać efekt końcowy) oraz ciężarówka Studebacker.
Na razie to tyle. Nastepnym razem postaram się wrzucić fotki ciut większych figurek - 15mm.

Pozdro
T

2 komentarze:

czaki pisze...

Świetnie to wyglada. Muszę zamówić coś z Odziału Ósmego z II WŚ w 2 mm. Jakich wymiarów robisz podstawki? Rozumiem, że to standard do Blitzkrieg Commandera?

Thomas pisze...

2x2cm. Czy standard do BKC to niekoniecznie. Raczej standard ogólny. Używamy takich podstawek do systemów autorskich, a na ostatnich Polach Chwały użyliśmy ich nawet do Spearheada, gdzie jedna taka podstawka z jednym pojazdem robiła za całą kompanię. I suma summarum gra przebiegała płynnie i nic nie wadziło takiej rozgrywce. O ile dobrze pamiętam to tylko zasięgi zostały skrócone o 1/3, a tak to wszystko wg zasad.
Dodatkowo jestem właśnie na etapie przepodstawkowywania moich współczesnych amerykańców z Modern Spearhead'a, na małe podstawki do ColdWar Commandera i zapewne do samego Modern Spearheada też, tyle że na małych podstawkach :)


Pozdro.