wtorek, 23 czerwca 2009

Iracka zabudowa 3/4Siemanko

Wczoraj wieczorem jak zapowiadałem przysiadłem do domków. Domalowałem okna, drzwi, zacieki i częściowo gołe cegły, ale jako że na warsztacie w między czasie był iracki sprzęt ciężki cegiełki nie są skończone w każdym domku. Może dzisiaj uda mi się całkowicie skończyć, jak czas i chęci pozwolą Na dwóch domkach możecie jednak zobaczyć jak będą wyglądały cegiełki. Wiem, że nie równo ale co tam Nikt z tego nie będzie strzelał, a z daleka wygląda dobrze. Tak samo nie przejmujcie się szczelinami na zdjęciach ze zbliżeniem. Normalnie ich nie widać i jest klawo. Teraz w kolejce czekają jeszcze murki i w sumie miasto stoi jak się patrzy Murki będą odpowiednikiem żywopłotów z europejskich pól bitewnych. Na fotkach widać też dwa meczety z kopułami z wyprasek po lekach.
Co do irackiej armii to postęp jest całkiem spory. Do pomalowania zostały mi już teraz tylko oddziały piechoty ze wsparciem. Sprzęt ciężki jest już cały skończony.


Na dzisiaj to tyle. I po raz kolejny - komentarze na temat budynków i pomysły ich udoskonalenia mile widziane

Pozdro
Thomas

2 komentarze:

q.b. pisze...

Allah z Tobą bracie !

Keep up the good work !!!

Hauptmann Wietzorek pisze...

Czołem,

Czytając Twojego bloga przypomniało mi się że widziałem coś takiego. Skala 6mm ale na tyle proste że może warto podzielić przez 2.

Pozdrawiam, Przemek

http://www.germy.co.uk/downloads/adobe.pdf