poniedziałek, 4 lipca 2011

Uzupełnienia

Czołem

Dzisiaj trochę zdjęć kilku figurek, które popełniłem ostatnio w ramach niewielkich uzupełnień do armii, które już posiadam. Na pierwszy ogień czterech dowódców Irackiej Gwardii Republikańskiej z piątym głównym 'członkiem', czyli Saddamem H. i jego złotym pistoletem. Figurki to stare ESCI bardzo gumowate stąd też na zdjęciach widać sporo nadlewek, linii łączeń i innych paprochów. Do tego figurki pochodzą z zestawu NATO Troops, więc ich zgodność historyczna z realiami irackimi dość mocno odbiega od rzeczywistości, ale wydaje mi się, że na stole nie będzie to zbyt widoczne.
Od razu zaznaczam, że zdjęcia rozjaśnione są softem, ponieważ w oryginale były ciemne, chociaż również czytelne. Przypominam, że po kliknięciu na zdjęcie otworzy się większa wersja :) Oto Gwardia i Saddam:
Teraz pora na uzupełnienia dla moich zimnowojennych Rosjan. Dwóch strzelców RPG-18 (jeden skonwertowany), Rosjanin zasłaniający uszy przed wybuchem (konwersja jeśli mnie pamięć nie myli), oraz legendarna figurka sikającego Rosjanina. Figurki jeszcze przed przyklejeniem trawki na podstawki. Wszystko od Oriona. Oto oni:Komentarze mile widziane.

Pozdrawiam
Thomas

3 komentarze:

Yori pisze...

Irakijczycy świetni, ale to Rusacze baaaardzo mi przypadli do gustu. Zaczynam coraz bardziej wkręcać się w modern i to głównie za sprawą Twoich ostatnich prac.

Szóstka z plusem!

rrober pisze...

Fajna ta gwardia - Irakijczycy podczas wojny i-i mieli sporo mundurów z brytyjskiego demobilu, ale później (co jest ciekawostką) nie mieli w spodniach naszywanych kieszeni.

QB pisze...

Fajnie wyglądają te "zieleńce" z SRG :)

Szczający soldat też jest gicior