wtorek, 20 października 2009

Włosi WW2Witam.

Dzisiaj na szybko. Ukończyłem w końcu projekt Włochów WW2 do BKC . Kompania piechoty czeka na rozkazy. W miarę możliwości czasowych i w razie potrzeby będę dorabiał piechotę. Fotki wrzucę jak tylko uda mi się je zrobić. Tak więc zostały mi następujące projekty do skończenia:

- Iracka zabudowa
- AA 3mm
- Wietnam

Nie piszę numerkami, bo zmienię chyba kolejność i zajmę się teraz jednostkami z Wietnamu :> Mam ich trochę do malowania, a fakt faktem wszystkie figurki są jeszcze w torebkach. Tak więc czeka mnie najpierw sprawdzanie list armii i podstawkowanie pojazdów. Całe szczęście malowanie będzie całkiem proste z racji jednolitego koloru - czysty zielony :) Szybko, miło i bezproblemowo :D
Pomalowałem również pierwszy pasek piechoty do projektu AA 3mm. Piechotą tą jest Delta Force. Fotki poniżej. Niestety są złej jakości i na dość sporym zbliżeniu ponieważ robiłem je na szybko.

(Pamiętaj: kliknij na zdjęciu, aby je powiększyć)


Z innej beczki. Z dumą oświadczam, że rośnie nam w Łodzi kolejny Gracz CWC i miejmy nadzieję, że również BKC i nie tylko. Kolega ma chęci, jest pozytywnie nastawiony i ma zapał - a to w sumie najważniejsze :) Reszta przyjdzie sama. Mam nadzieję, że przed nami wiele ciekawych i udanych gier, czego życzę i sobie i Wam :)

Pozdrawiam
Thomas

3 komentarze:

APJ pisze...

No i nie zapominaj o FWC :>

A co do figurek to jak na GG pisałem - fajnie pomalowane. Czy zamierzasz przykleic te figurki do podstawki czy tez uzyjesz ich bez ?

Thomas pisze...

Wstępnie miały być użyte bez podstawek, ale przykleję je chyba tylko na folię magnetyczną. Niektóre paski piechoty będą prawdopodobnie łamane, żeby odwzorować mniejszą ilość żołnierzy.

Yori pisze...

Ale maleństwa! Świetnie udało Ci się uchwycić ten szelmowski błysk w oku u tego drugiego od lewej :P